Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki Akademii Morskiej w Szczecinie

dot. zmiany organizacji roku akademickiego

Szanowni Studenci,

w związku ze zmianą organizacji zajęć laboratoryjnych wymuszoną stanem epidemicznym, które zaplanowane zostały w zmniejszonych liczebnie grupach studenckich Decyzja Dziekana WMiE, po akceptacji Prorektor ds. Kształcenia, dr inż. Agnieszki Dei nastąpiła zmiana organizacji roku akademickiego 2019/2020 dla studentów I, II i III roku  MT/EO (semestr letni):

- termin realizacji zajęć programowych i zakończenia sesji egzmainacyjnej poprawkowej dla studentów I i II roku MT/EO: 25.09.2020 r.
- termin realizacji zajęć programowych i zakończenia sesji egzmainacyjnej poprawkowej dla studentów III roku MT/EO: 24.07.2020 r.

Pliki do pobrania:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę