Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Strona główna Aktualności

21.06.2021

Dni otwarte #nieonlajn nie zwalniają! 24 czerwca Mechatronika i Elektrotechnika!

Spotkań na żywo potrzebowaliśmy wszyscy - dziękujemy, że jesteście z nami na czwartkowych Dniach Otwartych i zapraszamy na więcej! Już w czwartek 24 czerwca na spotkanie zaprasza Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki.
01.06.2021

Uwaga Studenci i Pracownicy w dniu 04.06.2021 r. zajęcia dydaktyczne odbywają się zgodnie z planem!

Szanowni Studenci i Pracownicy, w dniu 04.06.2021 r. zajęcia dydaktyczne dla studentów odbywają się zgodnie z planem. W tym dniu Dziekanat WMiE, WCK oraz Sekretariat KAO i KEiE są NIECZYNNE!!
13.05.2021

Konferencja ExploShip w wersji online - WMiE współorganizatorem

W dniach 12-13.05.2021 r. w Akademii Morskiej w Szczecinie odbyła się kolejna, jedenasta, (zdalna) edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej EXPLO-SHIP. Konferencja organizowana była przez trzy wydziały Akademii Morskiej w Szczecinie: Wydział Informatyki i Telekomunikacji, Wydział Mechaniczny oraz Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki.
12.05.2021

UWAGA!! Konkurs o Nagrodę Siemensa!!

Już po raz 26. Politechnika Warszawska i Siemens Sp. z o.o. ogłaszają Konkurs o Nagrodę Siemensa, w którym wyłonione zostaną wyjątkowe talenty spośród naukowców, zespołów badawczych oraz absolwentów studiów I i II stopnia z całej Polski. Zwycięskie projekty, które odpowiadają na potrzeby rynku i gospodarki - poza nagrodą finansową - uzyskują szansę na wdrożenie i zastosowanie w praktyce w ramach rozwiązań technologicznych firmy Siemens. Szczegółowe informacje o konkursie, w tym regulaminy i formularze zgłoszeniowe, dostępne są na stronie: www.pw.edu.pl/siemens.
04.05.2021

Uwaga Rekrutacja na Wydziale Mechatroniki i Elektrotechniki AMS!!

UWAGA!! Kandydaci 04.05 ruszyła rekrutacja na AMS!! Zapraszamy na Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki AMS!!
16.04.2021

Powrót do zajęć w murach Uczelni!

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, iż decyzją Dziekana WMiE dra inż. Macieja Kozaka, prof. AMS od dnia 19.04. na kierunku Mechatronika zostają wznowione zajęcia, które nie mogą się odbyć w formie zdalnej i będą one prowadzone w murach Uczelni, zgodnie z obowiązującym planem zajęć.
07.04.2021

UWAGA!! Przedłużone zawieszenie zajęć prowadzonych na terenie Uczelni na kierunku Mechatronika!!

Szanowni Studenci i Pracownicy, uprzejmie informujemy, iż decyzją Dziekana WMiE dra inż. Macieja Kozaka, prof. AMS do 16.04.2021 r. przedłużamy zawieszenie wszystkich zajęć na kierunku Mechatronika prowadzonych na terenie Uczelni. Jednocześnie rekomendowana jest realizacja tych zajęć (jeżeli istnieje taka możliwość) w formie zdalnej, zgodnie z obowiązującym planem zajęć. Studenci zostaną poinformowani o ewentualnej zmianie formy realizacji zajęć przez Prowadzących.
26.03.2021

Zmarł prof. dr inż. Mieczysław Wierzejski

Zmarł prof. dr inż. Mieczysław Wierzejski wieloletni pracownik Akademii Morskiej w Szczecinie
19.03.2021

UWAGA!! Zawieszenie zajęć prowadzonych na terenie Uczelni na kierunku Mechatronika!!

Szanowni Studenci i Pracownicy, uprzejmie informujemy, iż decyzją Dziekana WMiE dra inż. Macieja Kozaka, prof. AMS od dnia 20.03. do 09.04.2021 r. zostają zawieszone wszystkie zajęcia na kierunku Mechatronika prowadzone na terenie Uczelni. Jednocześnie rekomendowana jest realizacja tych zajęć (jeżeli istnieje taka możliwość) w formie zdalnej, zgodnie z obowiązującym planem zajęć. Studenci zostaną poinformowani o ewentualnej zmianie formy realizacji zajęć przez Prowadzących.
02.03.2021

Praktyki dla kadetów elektrycznych w GOLAR LNG

POLARIS Usługi Morskie Sp. z o.o. serdecznie zaprasza studentów do wzięcia udziału w procesie rekrutacji do Programu Praktyk dla kadetów maszynowych i elektrycznych w Golar LNG

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę