Aktualności - UWAGA zmiana zasad funkcjonowania Biblioteki AMS - Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki Akademii Morskiej w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Drodzy Studenci i Pracownicy uprzejmie informujemy, że od dnia 10 listopada 2020 r. Biblioteka AMS będzie funkcjonować wyłącznie zdalnie.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz Zarządzeniem nr 110/2020 Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie z dnia 7 listopada 2020 r. w sprawie ograniczeń w funkcjonowaniu Uczelni w związku ze stanem epidemii, uprzejmie informujemy, że od dnia 10 listopada 2020 r. Biblioteka AMS  będzie funkcjonować wyłącznie zdalnie. 
Oznacza to, że: 
- Wypożyczalnia jest zamknięta (do 29 listopada2020 r.) i nie udostępnia zbiorów na zewnątrz 
- Czytelnie są zamknięte nie ma możliwości korzystania ze zbiorów na miejscu 

Pragnąc nadal wspierać Państwa w pracy naukowej oraz mając na uwadze komfort studiowania Studentów Akademii Morskiej w Szczecinie, Biblioteka Główna przypomina o możliwości zamawiania skanów artykułów z czasopism prenumerowanych przez BG AMS oraz książek (do 20 stron). Prosimy również o kontakt na infnauk@am.szczecin.pl w celu pozyskiwania haseł do baz naukowych zakupionych przez Bibliotekę. Pracownicy Biblioteki chętnie pomogą również osobom, które nie posiadają dostępu do zasobów poprzez VPN AMS, a zechcą korzystać z zasobów dostępnych w bazach zakupionych przez Akademię Morską. Wszelkie prośby, pytania oraz zamówienia na skany prosimy kierować z maila z domeną @am.szczecin.pl (pracownicy) lub @s.am.szczecin.pl (studenci). Prosimy o rozpowszechnienie tej wiadomości wśród studentów.  
Zachęcamy Państwa do korzystania z multiwyszukiwarki EBSCO Discovery Service, która umożliwia przeszukanie w jednym zapytaniu wielu  baz on-line jednocześnie oraz  filtrowanie i zawężanie wyników m. in. do pełnych tekstów, do materiałów recenzowanych, do typów dokumentów, dostawców treści, wydawców itd. Narzędzie to przeszukuje również bazy naukowe w wolnym dostępie m. in, BazTech.  
W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy: 
wypozyczalnia@am.szczecin.pl   infnauk@am.szczecin.pl  
lub telefoniczny : 91 4809 710 lub 91 4809 703 
 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę