Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki Akademii Morskiej w Szczecinie

Informujemy, że na podstawie zarządzenia JM Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie przedłużamy zawieszenie zajęć dydaktycznych do 24 maja 2020 r.

Działając w oparciu o rozporządzenia Ministrów: Nauki i Szkolnictwa Wyższego w zakresie funkcjonowania uczelni oraz Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej – w zakresie funkcjonowania uczelni morskich, JM Rektor dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AMS, przedłużył decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktycznych organizowanych przez uczelnię na wszystkich stopniach kształcenia.
Utrzymane zostają warunki funkcjonowania uczelni – telefoniczny i mailowy kontakt z interesującymi jednostkami administracyjnymi jest możliwy w dni powszednie, w normalnych godzinach funkcjonowania uczelni, pamiętajcie jednak, że uczelnia nie jest otwarta.

Pliki do pobrania:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę