Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki Akademii Morskiej w Szczecinie

Już po raz 26. Politechnika Warszawska i Siemens Sp. z o.o. ogłaszają Konkurs o Nagrodę Siemensa, w którym wyłonione zostaną wyjątkowe talenty spośród naukowców, zespołów badawczych oraz absolwentów studiów I i II stopnia z całej Polski. Zwycięskie projekty, które odpowiadają na potrzeby rynku i gospodarki - poza nagrodą finansową - uzyskują szansę na wdrożenie i zastosowanie w praktyce w ramach rozwiązań technologicznych firmy Siemens. Szczegółowe informacje o konkursie, w tym regulaminy i formularze zgłoszeniowe, dostępne są na stronie: www.pw.edu.pl/siemens.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę